Dış Ticaret Danışmanlık

HAKKIMIZDA

Dış ticarette saygın ve deneyimli bir portföye sahip olan Eximecs yurtiçinde güvenilir ve kaliteli üreticiler ile yurtdışında profesyonel ve saygın tedarikçileri bir araya getirmektedir.

Dünyada ticaretin başkentleri olarak sıralayabileceğimiz İtalya, Slovenya, Sırbistan, Macaristan, Hırvatistan, Litvanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ukrayna, Umman, Tayland gibi bir çok ülkede şimdiden referans sahibi olarak başarıyı kısa zamanda yakalamış ve hedefinde hızlı bir ivmelenme gerçekleştiren genç ve dinamik bir marka olduğumuzu göstermekteyiz.

  • DEĞERLERİMİZ

    Biz, siz değerli iş ortaklarımız için bilginin ve emeğin ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilincinde olarak, iş ortaklarımızın, aracılarımızın ve üreticilerimizin tüm gizli şirket bilgileri herhangi bir üçüncü şahıslarla paylaşılamaz. Eximecs, bilgi güvenliği ve sosyal sorumluluklarının farkında olarak insan temel hak ve hürriyetlerini gözetirken, öncelikle dürüst, ahlaklı, disiplinli, güvene ve gizliliğe dayalı bir anlayışla değerlerimizi oluşturduk.

  • ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

    Global ticaret yarışında iş ortaklarımızla beraber ülkemizin ihracat hacmini genişletme ve markalaştırma amacı çalışma prensiplerimize yön vermiştir. Bu doğrultuda iş ortaklarımız ile karşılıklı olarak emeklerimizin ve yatırımlarınızın en doğru biçimde kullanılması, beraber güçlenerek küreselleşen dünyada uluslararası ticarette aktif rol oynamak öncelikli prensiplerimizdendir.

  • GÖREVİMİZ

    İş ortaklarımızla karşılıklı güvenilir iş birlikleri kurarak, disiplinli ve özgün çalışmalarla yurtiçinde ve yurtdışında tarafımızca en iyi şekilde temsil edilmelerini sağlamak. Talepleri doğrultusunda daha kârlı adımlar atmalarında ve iş hacimlerini genişletmede onlara öncülük etmektir.